Domowe dekoracje świąteczne DIY! Zrób to sam!

Dekorowanie domu na święta to dużo lepsze zajęcie niż sprzątanie, czy gotowanie. Dekorowanie rozwija wyobraźnię, zachęca do sięgania po oryginalne pomysły, a także wspaniale aktywizuje wszystkich członków rodziny, w tym szczególnie dzieci.

A jakie dekoracje DIY warto wykonać w domu, by nie tylko miło spędzić ten przedświąteczny czas, ale przede wszystkim cudowanie zaaranżować miejsce do rodzinnych świąt? Sprawdź te triki i odmień swój dom już teraz, by klimat bożonarodzeniowy utrzymywał się dłużej, niż kilka dni.

Domowe stroiki z igliwia. Co postawić na stół, komodę lub parapet?

christmas-interior-and-decorations-at-cozy-home-2021-11-24-19-31-23-utc
Tutaj sprawdzi się nieduży, solidnie wykonany i pachnący igliwiem stroik z domowych dekoracji. Potrzebujesz kilka gałązek świerku, wstążkę, różnokolorowe bombki oraz susz z pomarańczy. Igliwie zwiąż w jednym miejscu lub zamocuj do drewnianego krążka, który stanie się solidną podstawą stroika. Do gałązek przywiąż wstążkę lub kompozycję z rafii, a następnie doklej lub również przywiąż kilka bombek. Już w kilkanaście minut możesz stworzyć stroik świąteczny, który przez cały okres świąt będzie przepięknie pachniał.

Stroiki w szklanych naczyniach. Elegancko i nowocześnie!

Jeśli lubisz świąteczne ozdoby, a szczególnie te, w których przewija się szkło to zadbaj o to, by przynajmniej jeden stroik świąteczny był wykonany z udziałem delikatnego wazonu lub naczynia o transparentnych ściankach. Taki wazon szklany z igliwiem oraz świecą, a także z drobnymi koralikami w kolorze srebra lub złota warto umieścić w dowolnym pojemniku, który posiadasz. To może być również szklana taca, dzięki której Twój stół nabierze oryginalnego i nowoczesnego akcentu.

Czy wiesz, że: szklane dekoracje wniosą do Twojego wnętrza szyk i nowoczesność, której nie zastąpi żaden inny element. Postaw na tę klasykę i wykorzystaj ten motyw w całorocznych dekoracjach w domu.

Kartki z życzeniami. Wyślij je rodzinie!

Przepiękny zwyczaj wysyłania kart z życzeniami nie jest już tak rozpowszechniany i znany, jak kiedyś. A szkoda, bo kartka świąteczna ręcznie robiona, wysłana do różnych członków rodziny, przyjaciół lub znajomych wniesie ogromną dawkę radości i miłości do Waszych relacji. Kartkę taką można kupić za naprawdę nieduże pieniądze, a życzeniami zrekompensować długą nieobecność lub odległość, która Was aktualnie dzieli. Wyślij kartki świąteczne odpowiednio wcześniej, by życzenia nadeszły jeszcze przed świętami.

Już wiesz, jak udekorować dom w szybki i łatwy sposób, a jednocześnie stworzyć prawdziwie rodzinny i świąteczny klimat? Sięgnij po tanie i sprawdzone sposoby na udane święta, a dekoracje stwórz z pachnących suszonych owoców, igliwia, świecących gwiazd, lampek i bombek, które są jednym z najbardziej rozpowszechnionych symboli świątecznych.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Open

Bądź na bieżąco z rynkiem mieszkaniowym we Wrocławiu!
Polub nas na Facebooku

Zamknij
thanks! click to close