Emka Inwest – opis inwestycji

W dużych miastach znajdziemy szereg inwestycji, w których bez problemu wybierzmy wymarzone mieszkanie. Jednak wiele osób wybiera życie z daleka od zgiełku dużej metropolii i szuka lokalu w mniejszej miejscowości, jak np. Brzeg Dolny. Właśnie tam powstaje osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych, realizowanych przez spółkę EMKA INWEST.

EMKA INWEST to spółka, która powstała w celu realizacji inwestycji w Brzegu Dolnym – osiedlem budynków wielorodzinnych. Głównym zadaniem firmy jest  organizowanie i przeprowadzenie procesu inwestycyjnego zmierzającego do przekazania przyszłym nabywcom lokali mieszkalnych. W związku z tym spółka zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji w tym wyszukuje i zakupuje atrakcyjne działki, przygotowuje koncepcje architektoniczne, zajmuje się pozyskaniem wszystkich dokumentów, zgód i uzgodnień, a następnie odpowiada za realizację budowlaną inwestycji i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie budynków. Jako wiodący deweloper w Brzegu Dolnym do tej pory wybudował osiem budynków wielorodzinnych – łącznie 207 mieszkań. Przyszłe działania spółka uzależnia od popytu klientów na zakup własnego mieszkania w Brzegu Dolnym. Dlatego wszyscy zainteresowani mogą liczyć na atrakcyjne zniżki lub dodatkowe bonusy w tym promocję „im szybciej, tym taniej”. Ponad 8-letnie doświadczenie sprawia, że firma jest godna zaufania, współpracuje tylko ze sprawdzonymi i renomowanymi firmami budowlanymi, pracowniami architektonicznymi oraz dystrybutorami materiałów budowlanych. Wyróżnia ich kompleksowe wsparcie w kwestii formalności, niskie ceny i transparentność na każdym etapie inwestycji.

plan-budowy

O osiedlu LEŚMIANA IV w Brzegu Dolnym

Inwestycja spółki EMKA INWEST to kompleks trzech budynków przy ulicy Leśmiana w Brzegu Dolnym. Każdy budynek ma 3 piętra, a na jego parterze zaplanowane jest miejsce na działalność usługową, handlową lub gastronomiczną. Dodatkowo każdy wyposażony jest w windy, a do mieszkań przynależą komórki lokatorskie. W zależności od piętra lokale mają balkony lub teren zielony o różnym metrażu w cenie nieruchomości. Mieszkania podzielone są na 2, 3 lub 4 pokoje, co pozwoli dopasować je do potrzeb wszystkich mieszkańców. Deweloper stawia na funkcjonalność i komfort użytkowania części wspólnych. Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe, a dbając o dostępność mieszkań na parterze dla osób niepełnosprawnych budynek wyposażono w platformy przyschodowe.  Nieruchomość usytuowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu. W pobliżu znajdziemy przedszkola i szkoły, sklepy i markety, ośrodek zdrowia oraz halę sportową i basen. Na szczególną uwagę zasługuje położony w sąsiedztwie park. To doskonałe miejsce do odpoczynku, spacerów, uprawnia sportu i spędzania aktywnego czasu wolnego na świeżym powietrzu. Ponadto Dolny Brzeg jest położony niedaleko Wrocławia, w którym można skorzystać z bogatej oferty rozrywkowo-kulturalno-gastronomicznej. Szczególnie z uwagi na zbudowany most na Odrze i drogi dojazdowe, a także budowę obwodnicy Brzegu Dolnego i połączenie jej z obwodnicą Wrocławia. To jeszcze bardziej wpływa na atrakcyjność mieszkania w mniejszym mieście z doskonałym połączeniem z większą aglomeracją.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Open

Bądź na bieżąco z rynkiem mieszkaniowym we Wrocławiu!
Polub nas na Facebooku

Zamknij
thanks! click to close