Lokum Porto – nowa inwestycja na Starym Mieście

Osiedle Lokum Porto powstaje przy ulicy Gnieźnieńskiej, w dzielnicy Stare Miasto, tuż przy Odrze. Lokalizacja nieopodal rzeki doskonale wpisuje się w nowoczesną wizję mieszkania i odpoczynku. Harmonijna przestrzeń i komfortowe metraże sprawią, że inwestycja Lokum Porto stanie się wymarzoną przystanią, do której zawsze chętnie się wraca.

W Lokum Porto płynnie będą przenikać się dwa światy – natura i tętniące życiem miasto. To połączenie sprawi, że swoje wymarzone lokum znajdą tu zarówno rodziny z dziećmi, miłośnicy aktywnego wypoczynku, jak i osoby doceniające zalety mieszkania blisko centrum, lubiące jego dynamikę i intensywne tempo wydarzeń. Lokum Porto stanowi idealne miejsce dla tych, którzy szukają wygodnej przystani na Starym Mieście, a jednocześnie chcą rozwijać żagle i pozostać w nurcie aktywnego życia.

Lokum Porto – apartamenty przy Starym Mieście we Wrocławiu

Osiedle powstaje na Starym Mieście, w sąsiedztwie Kępy Mieszczańskiej. Dogodna lokalizacja blisko centrum ułatwi mieszkańcom swobodne korzystanie z jego oferty kulturalnej i rozrywkowej. Położenie inwestycji gwarantuje dostęp do zaplecza edukacyjnego i sportowego. W pobliżu mieszczą się liczne szkoły i przedszkola. Fani aktywnego wypoczynku także znajdą coś dla siebie – jedna z ciekawszych propozycji to zlokalizowana nieopodal Hala Widowiskowo-Sportowa Orbita z basenem. Na uwagę zasługuje także dostęp do pobliskiego toru wrotkarskiego i lodowiska czy kortów tenisowych. Przestrzeń do rekreacji na świeżym powietrzu zapewnią tereny spacerowe nad Odrą oraz parki. W pobliżu osiedla Lokum Porto znajdują się ośrodki biurowo-biznesowe takie jak Quattro Forum, Business Garden, Legnicka Business House, a także biurowiec zlokalizowany przy ul. Dubois 41.

Apartamenty nad Odrą – odetchnij pełną piersią

Zawsze marzyłeś o mieszkaniu w pobliżu rzeki? Woda działa na Ciebie kojąco? Mieszkanie nad Odrą będzie zatem doskonałym wyborem. Warto podkreślić także walory estetyczne takiego rozwiązania. Spacer wzdłuż rzeki to niewątpliwie kusząca perspektywa na spędzenie dnia wolnego od pracy. Jeśli należysz do zapalonych biegaczy lub rowerzystów z chęcią wybierzesz trasę nad Odrą, tym bardziej, że znajduje się tu mnóstwo terenów zielonych. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do rekreacji na świeżym powietrzu. Postaw na komfortowe mieszkanie nad rzeką, odetchnij pełną piersią i ciesz się widokiem.

Metraż dostosowany do Twoich potrzeb

Inwestycja Lokum Porto we Wrocławiu uwzględnia potrzeby każdego z potencjalnych lokatorów. Bogata oferta obejmuje funkcjonalne mieszkania o metrażach od 27 do nawet 120 m2. Doskonale wpiszą się one w potrzeby osób poszukujących kawalerek, jak i tych, którzy chcą mieszkać w przestronnym apartamencie nad Odrą. Niewątpliwie duży atut mieszkań stanowią także balkony, loggie, rozległe tarasy, osobne garderoby czy słoneczne aneksy kuchenne. Wygodne parkowanie samochodu umożliwią miejsca postojowe w podziemnych garażach.

Skorzystaj z możliwości, jakie zapewniają mieszkania nad Odrą. Zapoznaj się z inwestycją Lokum Porto i sprawdź ofertę apartamentów Lokum Porto na Starym Mieście we Wrocławiu!

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Open

Bądź na bieżąco z rynkiem mieszkaniowym we Wrocławiu!
Polub nas na Facebooku

Zamknij
thanks! click to close