Metalowe kratki wentylacyjne – eleganckie detale

Szczegóły tworzą całość – to fakt znany nie od dziś. Nawet najlepiej urządzone wnętrze bez dbałości o detale traci na estetyce. W dzisiejszym wpisie chciałabym zainteresować naszych czytelników kratkami wentylacyjnymi ze stali szczotkowanej.

Kratki wentylacyjne to z pozoru normalny element nie mający żadnego wpływu na wnętrze. Ostatnio będąc u znajomych w odwiedzinach, zwróciłam uwagę na wystrój wnętrza ich mieszkania. Z pozoru nie był jakiś nadzwyczajny, materiały wykończeniowe i meble raczej ze średniej polki marketowej – o czym poinformowali mnie w rozmowie. A jednak w tym wnętrzu było cos bardzo spójnego i tworzącego niezwykle estetyczna całość. Dopiero później uświadomiłam sobie, ze w mieszkaniu mieli bardzo dużo drobnych elementów ze stali szczotkowanej. Począwszy od lampy, poprzez misę na owoce, klamki, kratki w drzwiach, okap czy lodówkę. Wszystkie metalowe elementy mieszkania były wykonane ze stali nierdzewnej. W połączeniu z drewniano-szklanymi elementami i szarymi ścianami wyglądało to niesamowicie. Niestety nie pozwolili mi opublikować zdjęcia, może uda mi się ich namówić przy następnej wizycie.

Mój wystrój mieszkania jest dosyć podobny – preferuje raczej surową stylistykę, a jednak całość nie prezentuje się zbyt spójnie. Postanowiłam trochę pokombinować z dodatkami, dużo ciekawych elementów znalazłam w sklepie KratkiMetalowe.pl – kratki wentylacyjne i kratki do drzwi. Na niedzielnej giełdzie staroci, znalazłam kilka ciekawych naczyń ze stali szczotkowanej, które zamierzam wykorzystać jako doniczki do kwiatków. Aktualnie jestem na poszukiwaniu uchwytów do szafek, a także odpowiedniego żyrandola.

Tak wiec czasami warto eksperymentować, a szczególnie z detalami, jak widać może to przynieść bardzo ciekawy efekt za nie wielkie pieniądze.

Autor: Martyna Barczyk z bloga mojkawalekpodlogi.blogspot.pl

 

 

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Open

Bądź na bieżąco z rynkiem mieszkaniowym we Wrocławiu!
Polub nas na Facebooku

Zamknij
thanks! click to close