Prezentacja oferty: Vantage Development SA

Prezentacja oferty: Vantage Development SA

Inspiruje nas rozwój

Jesteśmy ogólnopolską spółką deweloperską, od 2012 roku notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Nasze inwestycje powstają w całym kraju, jednak swoją uwagę koncentrujemy na jednym z najszybciej rozwijających się rynków budowlanych, jakim jest Wrocław. To tutaj realizujemy szereg dużych projektów zarówno mieszkaniowych, jak i biurowych i handlowych.

Inspiruje nas zadowolenie naszych Klientów

Inwestujemy tylko w najlepsze lokalizacje, co do których mamy pewność, że będą doskonałym miejscem do zamieszkania, a w przypadku inwestycji biurowych – optymalnym miejscem do pracy. Są to miejsca spokojne, w atrakcyjnych dzielnicach miasta, otoczone parkami, terenami rekreacyjnymi lub położone nad rzeką. Jednocześnie zwracamy szczególną uwagę, by nasze inwestycje usytuowane były w niewielkiej odległości od centrum i dobrze z nim skomunikowane.

Inspiruje nas przestrzeń

Czerpiemy z przestrzeni w zamian oddając jej nowoczesne i estetyczne obiekty, dobrze wpisujące się w otoczenie. Czujemy odpowiedzialność za nasze działania, dlatego wszystkie kroki podejmujemy w sposób przemyślany ciesząc się, że możemy współtworzyć współczesne oblicze Wrocławia. Folder, który trzymają Państwo w rękach zawiera kluczowe informacje na temat wszystkich naszych dotychczasowych inwestycji, zapraszamy do lektury.

Centauris

Centauris

Zielona enklawa w środku miasta

Osiedle Centauris to eleganckie rozwiązanie odwiecznego problemu mieszkańców dużych miast. Jak bowiem połączyć zalety mieszkania w centrum miasta z potrzebą ciszy i kojącej bliskości przyrody? Problem ten rozwiązaliśmy budując komfortowe osiedle  Centauris w dzielnicy Krzyki-Borek tuż przy parku Skowronim, w niewielkiej odległości od parku Południowego i tylko 4 km od Rynku. Dzięki temu w sercu miasta powstała prawdziwa enklawa spokoju i zieleni.

Wymarzone miejsce do życia

Krzyki-Borek to prestiżowa dzielnica Wrocławia słynąca ze swoich urokliwych uliczek i zanurzonych w zieleni, zabytkowych willi. Mieszkanie w tej lokalizacji to marzenie wielu Wrocławian. Osiedle Centauris zbudowaliśmy ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie parku, dzięki czemu jego mieszkańcy pijąc rano na tarasie kawę mogą cieszyć się pięknym widokiem bujnej zieleni. Mogą oni nie tylko żyć w zgodzie z naturą, ale także korzystać z bogatej oferty centrum miasta, do którego szybko dostaną się ulicą Ślężną.

W zgodzie z naturą

Zgodnie z naszym zamysłem osiedle Centauris jest swoistym przedłużeniem parku, dlatego do jego budowy użyliśmy szlachetnych naturalnych materiałów. Tarasy zostały wyłożone drewnem, a w wielu innych miejscach zastosowaliśmy takie materiały, jak szkło, stal, granit. Wysoka jakość komponentów będzie doskonale współgrać  z nowoczesną i funkcjonalną klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym, wideodomofonami, czy elektrycznie sterowanymi roletami tworząc wyjątkowo przyjazne i komfortowe miejsce do życia. Aktualna oferta osiedla Centauris to [x] komfortowych mieszkań.

Promenady Wrocławskie

Promenady Wrocławskie1

Promenady Wrocławskie

Nowa dzielnica nad rzeką

Promenady Wrocławskie to nasza największa inwestycja i jednocześnie unikatowy na skalę krajową projekt międzynarodowej sławy architekta Guy’a Perry’ego. Jego efektem będzie stworzenie całkowicie nowej dzielnicy miasta obejmującej aż 15 hektarów powierzchni. Na tym imponującym obszarze powstają strefy mieszkaniowo-usługowa oraz biurowa, a także połączona z nimi wielofunkcyjna przestrzeń urbanistyczna. Sklepy, przedszkola, apteki, lokale usługowe – będzie tu wszystko, czego trzeba do codziennego, wygodnego życia.

Projekt dla aktywnych

Promenady Wrocławskie to projekt stworzony dla ludzi prowadzących aktywne życie, lubiących być w centrum miejskich wydarzeń, ale ceniących też bliskość przyrody. Realizowany jest w lokalizacji sprzyjającej aktywnemu wypoczynkowi – wzdłuż głównej odnogi Odry, w sąsiedztwie Starego Miasta, malowniczego Nadodrza, a dzięki temu blisko terenów rekreacyjnych i tylko 10 minut od Rynku! Ukłonem w stronę komfortu przyszłych mieszkańców będą również 3 parki o łącznej powierzchni 3 hektarów.

Miejsce jedyne w swoim rodzaju

Promenady Wrocławskie pomyślane jako nowoczesna dzielnica Wrocławia, to miejsce jedyne w swoim rodzaju – samowystarczalna przestrzeń zaspokająca szereg potrzeb swoich mieszkańców. Docelowo powstanie tu 2000 mieszkań i 90 000 m2 powierzchni biurowej, a pracę i mieszkanie znajdzie w sumie ponad 15 000 wrocławian. Tętniącą życiem dzielnicę wzbogaci dodatkowo odnowione malownicze nabrzeże oraz nowocześnie zaaranżowana promenada z urokliwymi kawiarenkami i restauracjami.

Patio House

Patio.House.m1

Patio.House.m

Intrygująca architektura

Patio House to usytuowany w dzielnicy Pilczyce pięciokondygnacyjny budynek z wewnętrznym dziedzińcem i czterema piętrami funkcjonalnych mieszkań. Budynek elegancki i minimalistyczny w formie z elewacją utrzymaną w nowoczesnej kolorystyce . O oryginalności tego projektu w dużej mierze decyduje patio, które jest nietuzinkowym, a jednocześnie praktycznym rozwiązaniem architektonicznym. Okolony budynkiem dziedziniec to przecież idealne miejsce, by usiąść, porozmawiać lub poczytać książkę.

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja!

Patio House to kolejna nasza inwestycja, w której łączymy zalety mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy z niewielką odległością od ścisłego centrum (7 km) oraz doskonałym dojazdem do niego. Nieopodal znajduje się Autostradowa Obwodnica Wrocławia i port lotniczy, a także centra handlowe – Magnolia Park i Factory Outlet. Pilczyce charakteryzują się świetnie rozwiniętą infrastrukturą – znajdziemy tu liczne przedszkola, szkoły, gimnazja i placówki medyczne, są przy tym bogate w tereny rekreacyjne. Park, kąpielisko, a nieco dalej Las Pilczycki i Park Zachodni to początek długiej listy miejsc idealnych dla miłośników aktywnych form wypoczynku.

Żyj z przyjemnością!

Wielką zaletą Patio House jest jego kameralność. W ramach inwestycji powstanie jedynie 65 mieszkań o powierzchni od 29 do 71 m2. W ofercie kupujący znajdą szerokie spektrum mieszkań zróżnicowanych pod względem rozkładu – od kawalerek do lokali czteropokojowych. W części lekko podwyższonego parteru mieszkańcy będą mieli do dyspozycji tarasy których powierzchnia będzie wynosić nawet do 93 m2. Wszystko po to, by życie w Patio House było prawdziwą przyjemnością.

Promenady Epsilon

Elastyczny projekt, funkcjonalne wnętrze

W ramach wielofunkcyjnego kompleksu Promenad Wrocławskich powstają nie tylko budynki mieszkalne z licznymi punktami usługowymi, ale również dwa nowoczesne biurowce. Pierwszym z nim, w całości oddanym już do użytku jest Promenady Epsilon. Z zewnątrz wzrok przyciąga nowoczesna bryła budynku, podczas gdy wnętrze imponuje funkcjonalną aranżacją i elastycznością modułów biurowych pozwalających dowolnie je łączyć i dzielić. Budynek jest klimatyzowany, wyposażony w kontrolę dostępu oraz ochronę. Miejsca postojowe dla pracowników i gości zlokalizowane są zarówno w garażu podziemnym, jak i na zewnątrz budynku. Powierzchnie biur rozpoczynają się od 150 m2.

Promenady Zita

ZITA ZITA1

Platynowa jakość użytkowania

Promenady Zita to drugi z biurowców zlokalizowanych w kompleksie Promenad Wrocławskich. Nowoczesny i funkcjonalny, podobnie jak w przypadku biurowca Epsilon pozwala na swobodną aranżację wnętrz. Dzięki temu biura w Promenadach-Zita będą dobrą opcją zarówno dla najemców wielkoformatowych, jak i mniejszych firm. Wysokiej jakości instalacje gwarantują komfort pracy oraz ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją powierzchni. Optymalizację kosztów związanych z użytkowaniem zapewni certyfikat na poziomie Platinum w systemie LEED. Wielką zaletą obu biurowców jest niewielka odległość od Rynku – zaledwie 2,5 km oraz bliskość głównych ciągów komunikacyjnych.

Delta 44

Delta_jpg-1

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Klasyczny, elegancki design to znak rozpoznawczy Delty 44. Biurowiec łączy w sobie piękną linię, stylową elewację i nowoczesne wnętrze. Budynek oferuje ponad 3700 m2 powierzchni biurowej, handlowej i usługowej. Elastyczna koncepcja biurowca daje możliwość wyodrębnienia lokali biurowych i handlowych od 30 m2 oraz łączenia ich w większe zespoły, nawet do 700 m2 na jednej kondygnacji. Budynek położony jest w doskonałej lokalizacji tuż obok dworca PKP, PKS oraz jednej z głównych ulic Wrocławia – J. Piłsudskiego. Budynek otrzymał wyróżnienie w konkursie na najlepszą realizację architektoniczną 2013 – Piękny Wrocław, w kategorii „budynek użyteczności publiczności”.

Inwestycje handlowe

Galaktyka

Cały kosmos usług

Inwestycje handlowe zamykają długą listę projektów realizowanych przez spółkę Vantage Development. Są jednocześnie spójnym dopełnieniem naszej bogatej oferty inwestycji.

Park Handlowy Galaktyka powstał przy ulicy Ślężnej w dzielnicy Krzyki-Borek tuż przy innej naszej inwestycji – prestiżowym Osiedlu Centauris. Galaktyka to dwa budynki o łącznej powierzchni komercyjnej ponad 5000 m2 i parking naziemny z miejscami postojowymi dla 100 aut. Rozległa przestrzeń centrum została stworzona, by pomieścić w sobie cały kosmos sklepów, m.in. Piotra i Pawła, siłownię, centrum fitness, kawiarnie i restauracje oraz punkty usługowe.

Park Handlowy Galaktyka stanowi odpowiedź na codzienne potrzeby, jak i na potrzebę komfortu mieszkańców osiedla Centauris i okolic. Znajduje się w wyjątkowo dogodnej lokalizacji. Ulica Ślężna to jedna z głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia łącząca Krzyki z centrum miasta i w drugą stronę z Bielanami i autostradą A-4. Dzięki temu Galaktyka każdego dnia gości także wielu klientów przyjezdnych.

Grona

Zakupy w najlepszym gronie

Oddane do użytku z końcem listopada 2014 r. Park Handlowy Grona Park to zlokalizowany w Zielonej Górze kompleks handlowo-usługowy o powierzchni 4000 m2 z 1000 m2 przeznaczonym pod wynajem biur. W ramach projektu powstał także parking z 87 miejscami postojowymi, jak i cała infrastruktura umożliwiających swobodny dostęp do przystanków komunikacji miejskiej.

Inwestycja wyróżnia się bardzo dobrą lokalizacją przy jednej z głównych ulic Zielonej Góry (Zjednoczenia), a także nowoczesną architekturą i możliwością elastycznego dostosowania powierzchni do potrzeb najemców. Najemcami Parku Handlowego Grona Park są między innymi supermarket Piotr i Paweł z lokalem o powierzchni ponad 1.000 m2, Kolporter, dystrybutor prasy i towarów FMCG, oraz Apteka i Drogeria HYDROMAX.

 

 

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Open

Bądź na bieżąco z rynkiem mieszkaniowym we Wrocławiu!
Polub nas na Facebooku

Zamknij
thanks! click to close